Strona glówna Strona główna Mapa strony Mapa strony Formularz wyceny Przeprowadzki cennik Kontakt DTS Przeprowadzki
PRZEPROWADZKI FIRM PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE PRZEPROWADZKI KRAJOWE PRZEPROWADZKI FIRM PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE PRZEPROWADZKI KRAJOWE PRZEPROWADZKI FIRM PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE PRZEPROWADZKI KRAJOWE
Poznaj firme DTS: Popularne kierunki: Wiecej:
Referencje
Oferta przeprowadzek
Magazynowanie mienia
Ubezpieczenie
Opakowania
Zabacz nasza flote
Przeprowadzki Niemcy
Przeprowadzki Londyn
Przeprowadzki Holandia
Przeprowadzki Belgia
Przeprowadzki Dublin
Przeprowadzki Anglia
Poradnik przeprowadzkowy
Uzyteczne linki
Oferta last-minute
Poznaj naszą firmę: Dowiedz się więcej: Ważne:
Referencje
Flota i technologia
Ubezpieczenie
Zakres realizowanych uslug
Obsluga salonów meblowych
Polskie Stowarzyszenie Przeprowadzkowe
Nagrody i wyróznienia
Zaplecze techniczne
Kontakt
Histora firmy
Poradnik dla firm
Ciekawe linki
O firmie: Poradnik przeprowadzkowy: Inne:
Referencje
Ubezpieczenie i gwarancja
Flota pojazdów
Magazynowanie mienia
Opakowania
Kontakt
Jak wybrac firme?
Przygotowania
Jak sie pakowac?
Porady ekseprtów
Kalendarz przeprowadzkowy
Stowarzyszenie
Linki
Galeria zdjec

Wybór firmy przeprowadzkowej

Firma przeprowadzkowa - to określenie jest mylnie przypisywane do wszystkich firm, które dysponują samochodem ciężarowym i pracownikami, którzy przenoszą ładunki należące do klienta. Takim mianem można określać firmy transportowe. Dopiero dalsza specjalizacja stwarza podstawę do określania przedsiębiorstwa mianem profesjonalnej firmy przeprowadzkowej.

Różnice pomiędzy firmami

Co może Państwu zaoferować firma przeprowadzkowa, czego zwykła firma transportowa nie będzie mogła zagwarantować:
  • Personel doświadczony w bezpiecznym i sprawnym pakowaniu mienia. Dobrze spakowany dobytek musi często przetrwać podróż na trasie o długości kilku tysięcy kilometrów.
  • Komplet materiałów zabezpieczających, takich jak kartony, koce, folia bąbelkowa itp
  • Doradztwo w zakresie realizacji usługi.
  • Racjonalizacja kosztów. Przeprowadzka to skomplikowany proces, podczas planowania którego należy uwzględnić sugestie i wygodę Klienta, możliwości firmy relokacyjnej i towarzyszący im efekt kosztowy.
  • Ubezpieczenie mienia. Profesjonalne podmioty dysponują zarówno ubezpieczeniem pojazdów wykorzystywanym przy realizacji usługi jaki i polisą OC przewoźnika drogowego. Najlepsze firmy na rynku standardowo oferują ubezpieczenie All Risk, które w 100% zapewnia bezpieczeństwo przewożonym przedmiotom
  • Dokumentacja usługi. Mniejsze firmy, w dużej części działające na pograniczu szarej strefy, nie będą skłonne do podpisania umowy na wykonanie przeprowadzki. Należy jednak pamiętać, że ten dokument jest podstawą do uznania reklamacji czy zgłoszenia szkody w zakładzie ubezpieczeniowym.
  • Doświadczenie poparte referencjami. Mają Państwo możliwość skontaktować się z osobami lub podmiotami, które korzystały już z usług danej firmy. Zadowolenie dotychczasowych Klientów daje najpełniejszą gwarancję.

Które firmy omijać z daleka?

Należy szukać firm, które nie dysponują wszystkimi elementami opisanymi w akapicie dotyczącym różnic pomiędzy firmami przeprowadzkowymi, a firmami transportowymi. Nie należy korzystać z firm, które nie ujawniają swoich danych adresowych na stronie lub funkcjonują wyłącznie w oparciu o numer telefonu komórkowego.

A co wybrać?

Należy zdecydować się na ofertę firmy, której dotychczasowe doświadczenia w realizacji projektów przeprowadzkowych najpełniej odpowiadają charakterystyce Państwa usługi.
Cóż, reszta zależy wyłącznie od Państwa. To Państwo będą musieli podjąć decyzję, który element jest dla Państwa najbardziej istotny: doświadczenie, referencje, wielkość floty, wysokość sumy ubezpieczenia czy też cena.